PROČ A JAK VZNIKAL TENTO WEB, BLOG A PROJEKT ÚSPĚŠNÁ MÁMA

projekt úspěšná máma

Dnes jsem se rozhodla, že Vám napíšu článek o tom, proč  vlastně vznikl celý projekt ÚSPĚŠNÁ MÁMA.

Jsem maminkou dnes už devítileté dcery Zuzanky a šestileté dcery Michaelky. Před třemi lety jsem byla ještě maminkou na mateřské dovolené, která si mateřství a dětí užívala naplno. Přesto jsem se nemohla celou mateřskou zbavit myšlenky, že bych ráda po mateřské zůstala s dětmi doma. Zatoužila jsem po tom pracovat na půl úvazku nebo se v čemkoliv realizovat a vytvořit si své vlastní podnikání, které by mě bavilo, naplňovalo a zároveň pokud možno i dobře živilo.

Nakonec můj příběh o hledání příležitosti, o mých trápeních, mých obavách a strachu něco začít a mé seberealizaci na mateřské dovolené si můžete přečíst v mém e-booku zdarma 3 ZÁSADNÍ DŮVODY, PROČ SE REALIZOVAT NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ.

Po mém šestiletém podnikání se mě začaly maminky kolem ptát, jak se dá začít na mateřské podnikat. Jak jsem začínala já, kde jsem hledala příležitosti. Jak jsem dokázala skloubit podnikání s dětmi a rodinou. Čím mají začít. Jak překonat počáteční obavy a strachy. Jak si svůj plán prosadit u rodiny, která obvykle z počátku nemá pro jejich sny a vize pochopení.

Anebo naopak jsou kolem mě maminky, které řeší nástup do práce a vůbec netuší, kde a jak si mají práci hledat.  Jak se mají uplatnit na trhu práce, protože dvě malé děti jsou obvykle pro zaměstnavatele problém. Jak mají napsat životopis. Netuší co je, a jak správně napsat motivační dopis. Jak zvládnout pracovní pohovor, jak se zkrátka umět prodat a získat dobré pracovní místo podle jejich představ.

Uvědomila jsem si, že jsou maminky na mateřské dovolené, které tyto otázky řeší a neznají na ně odpovědi. Dokonce jsou mezi nimi i hodně talentované maminky, ale chybí jim sebevědomí a odvaha začít na sobě pracovat. Proto jsem založila tyto webové stránky, blog a facebookové stránky, které Vám milé maminky pomohou všechny tyto otázky a trápení řešit.

Projektem ÚSPĚŠNÁ MÁMA se pro Vás otevírá nová cesta,

která Vám ukáže, pokud budete chtít, jak zrealizovat Vaše vize a sny v oblasti zaměstnání, podnikání, sebevědomí i sebepoznání. Naučí Vás, jak skloubit pracovní, rodinný i partnerský život tak, abyste byla především spokojenou, sebevědomou a pohodovou mámou. Potom budete přirozeně i úspěšnou mámou v jakémkoliv směru.

Těším se na nové výzvy, na setkání s Vámi, na Vaše poznatky a na každý Váš nový úspěch, který se Vám v životě podaří a třeba i díky tomuto novému projektu vznikne.

JAK VŠE VZNIKALO

Za novým webem, blogem a celým projektem je hodně dlouhá historie vzniku. Tuto myšlenku jsem v sobě nosila dva roky, než jsem se rozhodla ji uskutečnit. Hledala jsem po celou dobu informace, zkušenosti, inspiraci. Prošla jsem hodně vzdělávacími kursy, čerpala zkušenosti od úspěšných lidí. Pracovala jsem tím nejen na sobě, ale zároveň i na tom, abych Vám mohla v tomto projektu předat informace, které Vám budou přínosem.

Velký podíl na vzniku tohoto projektu má i setkání s Davidem Kiršem a jeho ženou Alicí v kursu PRODEJ SVŮJ TALENT, kde jsem získala hodně zkušeností a informací, které Vám, kromě jiného, v projektu postupně předám. Myšlenka je jedna věc a realizace druhá. Říká můj manžel. Tušil, v čem bude u mě zakopaný pes, protože vůbec nejsem kamarádka s moderními technologiemi.

Moje cesta

Nenechala jsem se však odradit, i když jsem věděla, že příjdou do cesty věci, kterým vůbec nerozumím.  Věděla jsem, že nemám zkušenosti s natáčením videí, s internetem, tvorbou webových stránek a jejich propagací a s dalšími technickými věcmi kolem. Moje odpověď zněla: „NO A CO“ Každý máme talent na něco jiného a nikdo nejsme dokonalý. Ani já ne.

Některé věci, jako například stát před kamerou byly pro mě zcela nové, neznámé a zažila jsem při realizaci tohoto projektu situace, které byly pro mě skutečně velkou výzvou. Upřímně byla to cesta, která je na vydání celé samostatné knihy. 🙂 Určitě ji jednou i napíšu. Ale já jsem velmi pozitivní člověk a vždy, když mi do života vstoupí jakákoliv překážka, moje motto zní: „Pokud víš PROČ, tak lze vždy nalézt cestu JAK.“

A tak jsem hledala cesty jak to zvládnout. Požádala o pomoc ty, kteří rozumí tomu, čemu nerozumím já sama. Vytvořila jsem si kolem sebe tým lidí, kteří mi pomohli překlenout všechny technické překážky. I díky nim může být celý projekt zrealizovaný.

Tímto chci poděkovat těmto lidem:

foto3 s logemDavidu Kiršovi a jeho celému týmu za předání jeho mnohaletých zkušeností v projektu PRODEJ SVŮJ TALENT.  www.prodejsvujtalent.cz

Janě Červenkové za pomoc při tvorbě webových stránek a zprovoznění všech technických záležitostí kolem spuštění toho projektu na mých webových stránkách janavojtaskova.cz  www.cervenkova.jana.cz

 

    Iloně Dobešové, která pro tento projekt navrhla krásné logo úspěšná máma

 

logo2

Petru Kopčilovi, vizionáři a kreativci, zakladateli úspěšné firmy FIRESTARTER, který vymyslel k logu úspěšná máma výstižný slogan „VRACÍME MÁMY DO HRY“ a pomáhá mi zrealizovat s jeho celým týmem tento projekt po stránce technické – video, audio, fotografie, marketing, propagace a dalších spoustu důležitých věcí.     www.firestarter.cz

obr

Díky všem za spolupráci.

 

Jana Vojtášková
Jsem podnikatelkou srdcem i duší :-) Díky svým podnikatelským zkušenostem pomáhám maminkám na mateřské dovolené se v čemkoliv realizovat, tak aby je pracovní, maminkovský i partneský život naplňoval a byl v rovnováze.
Příběh jak se z ustrašené maminky na mateřské dovolené může stát maminka podnikatelka si přečtěte >>ZDE<<

Stáhněte si zdarma ebook PROČ SE REALIZOVAT NA MATEŘSKÉ DOVOLENÉ a začněte realizovat své sny :-)
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.