Učím maminky najít v sobě odvahu, jak  překonat obavy a nejistotu a pokusit se právě mateřskou dovolenou využít k tomu, postavit se na vlastní nohy. 

Postupně se začaly mé podnikatelské zkušenosti i aktivity rozšiřovat  a dnes předávám své podnikatelské zkušenosti maminkám na mateřské dovolené.

Vizí je také propojit dovednosti a zkušenosti ostatních podnikajících maminek, aby si vzájemně pomohly a inspirovaly se navzájem.

Tento projekt myslí samozřejmě i na maminky, které se chtějí po mateřské vrátit do práce a nemají úplně podnikatelské ambice. Těmto maminkám se snažíme nástup do pracovního poměru usnadnit, „nahodit“ je zpět do pracovního procesu tak, aby byly sebevědomé, šťastné ony samy, děti i rodina.

Pomáhám maminkám na mateřské se v čemkoliv realizovat. Cílem a vizí toho projektu je naučit maminky jak si rozjet své vlastní podnikání na mateřské dovolené od A do Z.  Bez stresu a finančních problémů, tak aby neutrpěl rodinný rozpočet.

Učím maminky, jak proměnit svůj talent, koníček či vášeň v podnikání, které by je bavilo a zároveň i slušně živilo nebo alespoň přinášelo pěkné peníze navíc do rodinného rozpočtu.

Cílem je ukázat maminkám, že právě mateřská dovolená je ideální doba vyzkoušet si podnikání tzv. "nanečisto". Podnikat se dá začít od nuly, bez rizika a hlavně, tak, aby netrpěla rodina a děti. Není umění podnikat 16 hodin denně, ale naučit se vydělávat peníze tak, aby mě to těšilo, mohla být s dětmi a nezlikvidovalo to rodinný rozpočet.