Proč jsem začala spolupracovat právě s firmou LR?

Byl v tom vlastní osobní příběh.

Dcera Míša se nám narodila o měsíc dříve. Byla v pořádku, ale přesto se nějaké menší zdravotní problémy vyskytly. Zároveň mi starší dcera nastoupila do školky a přišel kolotoč neustálých nemocí. Antibiotika nám nebyly cizí a já jsem si čím dál víc začala uvědomovat, že s tím musím něco udělat já sama. Lékaři umí sice perfektně řešit akutní stavy a bez klasické léčby bychom se neobešli, ale bohužel klasická léčba nám vždy vyřešila pouze akutní problém, nikoliv však příčinu nemocí. A tak nezbylo ni jiného, než pátrat po kvalitních přírodních produktech.

 

Budu k Vám zcela upřímná, doplňkům stravy, ani přírodní léčbě jsem moc nevěřila, přesto jsem chodila každý měsíc do lékárny a nechala tak za vitamíny, doplňky stravy a podobné preparáty a všechno možné do krku , do nosu, do uší mnoho mnoho peněz jen proto, aby se děti uzdravily.  Musím podotknout, že bez téměř žádného efektu. Asi po třech letech mi došla trpělivost a začala jsem se pídit po tom, proč všechny ty výrobky na trhu a v lékárnách vlastně nefungují tak, jak jsem já osobně očekávala.

 

Začala jsem tyto informace více studovat, lépe si vybírat, více číst a zajímat se co dávám rodině za stravu i doplňky stravy.  Do cesty mi přišla firma z Německa. Z počátku jsem byla nedůvěřivá, ale po přečtení složení mě produkty nadchly a byla jsem šťastná, že jsem narazila konečně na něco, co je kvalitní a mohlo dětem zabrat.

Dnes předávám lidem informace, které jim chybí

Vím jak mi jako mamince dvou dětí bylo, když jsem se sama nevyznala v tom  co dětem dát, co vybrat, jak se zorientovat z tom nepřeberném množství na trhu. Jak řešit a hlavně už konečně vyřešit naše zdravotní neduhy.

 • Učím lidi  pochopit význam klasické léčby u jednotlivých nemocí, jak funguje, kdy zabírá a kde už je potřeba efektivně spojit klasickou léčbu s přírodní nebo využít pouze přírodní tak, aby bylo dosaženo maximálního efektu.

 • V praxi se bohužel setkávám s tím, že lidé si neví rady, zkoušejí pořád dokola nové a nové léky, produkty a výrobky, platí za ně, ale jaksi požadovaný efekt se bohužel nedostavuje takový, jaký očekávali.

 • Proto dnes pomáhám lidem vyznat se v produktech na trhu a lékárnách, aby si v tom množství dokázali vybrat ty výrobky, které splňují nejen kvalitu, cenu, ale především účinnost.

Mé ponikatelské zkušenosti :

2011- junior manažer

2012 manažer 21%

2013 junior týmový manažer

2016 týmový manažer

 • I když jsem ze začátku byla nedůvěřivá produkty pro zdraví i kosmetické přípravky mě upřímně dostaly. Především svou kvalitou, složením, účinností i cenou
 • Firma má tradici ve světě 31 let a v České republice 25 let
 • Firma má sklad v České republice, což mě nadchlo, protože klienti mají přístup k produktům okamžitě nebo je doručení do 24 hodin
 • Kvalita všech výrobků je kontrolovaná nejen z hlediska surovin, ale i samotného zpracování a i obaly jsou ekologické
 • Produkty jsou vyráběny zásadně v Německu a jsou kontrolovány i prestižními německými institucemi kvality
 • Zákon na ochranu spotřebitele je v Neměcku přísný. V České republice naopak velmi benevolentní, což má za následek to, že zde objevují na trhu i nekvalitní výrobky a produkty.
 • Zboží je vysokoobrátkové a hlavně sortiment firmy je pro každého od narození až po stáří bez rozdílu věku i pohlaví
 • Každý klient, který vlastní klientskou kartičku má okamžitou slevu na všechny produkty 35% bez dalších podmínek a povinností. Klient samospotřebitel, nemá rovněž povinnost objednávat každý měsíc, aby měl nárok na slevu! LR kartička je stejná jako kartička do jakéhokoliv jiného obchodu nebo lékárny.
 • Všichni máme stejné podmínky jako samospotřebitelé i jako obchodní partneři, nikdo není nijak zvýhodněn
 • Exklusivita a trendovost zboží je jedním z hlavních atributů firmy, vždy se snaží být o krok napřed oproti trhu
 • Vzdělávání firma poskytuje všem partnerům s klientskou kartičkou zdarma ať už samospotřebitelům či obchodním partnerům
 • Firma LR byla za rok 2015 zvolena nejlepší firmou roku jak v Čechách, tak na Slovensku. Asociace Seldia, která sdružuje 80 firem přímého prodeje v Evropě, vyzvala členy, aby mezi sebou vybrala tu TOP firmu. Těší mě, že v podstatě konkureční firmy zvolili nás.

Proč se tomu tak děje a jak to řešit, tak o tom často píšu ve facebookové skupině BĚŽIME PRO ZDRAVÍ.

Zapojte se do ní, kde najdete hodně zajímavých informací zdarma, testů  a návodů, jak si poradit nejen s výběrem kvalitních výrobků a produktů, jak se v nich vlastně vyznat, jak je dávkovat a kombinovat, ale také cenné informace, jak si poradit a zjistit příčinu zdravotních potíží.

Konzultace zdarma

Máte Vy sami jakýkoliv dotaz? Řešíte Vy sami nebo děti, nebo kdokoliv kolem Vás delší zdravotní problém? Položte si sami otázku jak dlouho ho řešíte, kam jste se za tu dobu posunuli a kolik peněz už Vás to stálo?

 

Ráda Vám předám zdarma informace a určitě společně příjdeme na řešení jak z toho ven. Podíváme se společně na to, co jste už vyzkoušeli, jaký to mělo efekt a určitě najdeme řešení, jak efektivně skloubit klasickou medicínu s tou přírodní tak, aby to mělo výsledek.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Chcete řešit pouze své zdraví a mít výrobky sama pro sebe za nákupní ceny?

Chtěli byste produkty pro vlastní spotřebu do rodiny za nákupní ceny? Je tu možnost si zřídit klientskou kartičku, kdy máte možnost odebírat přímo zboží ze skladu v České republice s 35% na všechny produkty přímo z Německa.

Zřízením klientské kartičky máte možnost využívat další výhody LR, nezavazuje Vás k povinným měsíčním odběrům ani k jiným povinnostem a máte hlavně záruku, že produkty jsou originály, máte je  čerstvé, správně skladované a se zárukou kvality.

LR své zákazníky i klienty hýčká. LR kartička je stejná jako byste měli kartičku do každého jiného obchodu či lékárny. Vlastníte takových kartiček jistě víc co říkáte? BENU lékárna, Dr. Max, Tesco, Billa atd....?

Tak tuto kartičku budete opravdu milovat neboť Vám přinese nejen okamžitou slevu na výrobky 35% bez rozdílu, kdy a v jakém množství nakupujete, ale i spoustu jiných výhod.

 

 

Pokud chcete vědět bližší informace, jak kartičku zřídit vyplňte níže uvedený formulář a já Vám ráda vše vysvětlím

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Přemýšlíte o spolupráci a líbí se Vám představa svého vlastního podnikání?

Pokud přemýšlíte o svém vlastním podnikání, jednou z možností je i  spolupráce s firmou LR Health& Beauty. Ráda Vám o tomto podnikatelském záměru povím podrobnější informace.

 

Možností spolupráce je několik a každé z Vás bude sedět jiná forma spolupráce. Některá z Vás má ráda prodej, jiné prodej produktů není vůbec blízký.

 

Některá z Vás má ráda reklamu a marketing, jiná servis a péči o zákazníka. Každá z Vás si u společnosti může najít to své, co by ji bavilo. Každopádně možností je několik a ráda Vám předám své šestileté zkušenosti i informace o tomto podnikání.

 

 

 

 

Pokud Vás zajímá více informací nebo se chcete na cokoliv zeptat vyplňte níže uvedený formulář a já Vám ráda zodpovím dotaz.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.