Podnikám srdcem i duší


Mým životním mottem je:

"Pokud vím proč, vždy lze najít cestu jak"

 

projekt úspěšná máma

Můj podnikatelský příběh

začal na mateřské dovolené, když moje dcerky Zuzanka a Míša měly 3 a 1 rok. Začala jsem si uvědomovat, že za dva roky mi skončí mateřská dovolená a já se budu muset vrátit do práce. Na jednu stranu jsem se těšila, protože práce v advokátní kanceláři mě moc bavila, ale na druhou stranu jsem cítila, že nemůžu a ani nechci v práci trávit čas od rána do večera.

Více o mém životním příběhu a o tom, proč jsem toužila právě na mateřské podnikat

Neměla jsem žádné podnikatelské zkušenosti, nevěděla jsem vůbec jak začít, v čem začít, jaký obor podnikání najít, ale čím dál víc jsem  snila a toužila o své podnikatelské pohádce 🙂

Zároveň jsem měla strach a obavu, zda bych to s dětmi dokázala, ale věděla jsem, že pokud se o to nepokusím právě na mateřské dovolené už nedostanu odvahu nikdy začít.

Moje podnikatelské projekty

Zdraví, krása, vizáž, spolupráce s mezinárodní společností

Spolupráce  s firmou LR HEALTH & BEAUTY byla moje vůbec první podnikatelská zkušenost. Naučila mě hodně věcí. Být trpělivá, vytrvalá, naučila jsem se naslouchat lidem.

Později jsem si doplnila vzdělání v oblasti vizáže a barvového poradenství a dostala nabídku spolupráce svatebního salónu pracovat jako vizážistka a koordinátorka svateb.Spolupráce s firmou, tak i se svatebním salónem trvá dodnes. Je to už víc než 6 let spolupráce, která mi otevřela další možnosti podnikatelských příležitostí.

Po šestiletém podnikání se mě začaly kolem maminky samy ptát, jak se dá rozběhnout podnikání s dětmi na mateřské dovolené. Jaký obor je pro maminku na mateřské dovolené vhodný, jak vůbec začít , jak překonat počáteční strachy a obavy a jak skloubit podnikání s malými dětmi, tak aby fungovalo jak podnikání, tak rodina.

Projekt pro maminky na mateřské dovolené

To byl pro mě impuls založit vlastní projekt Úspěšná máma, jehož vizí je mámy vrátit do hry:-)

Dnes své podnikatelské zkušenosti předávám ostatním maminkám které cítí, že by pro ně mohla být právě mateřská dovolená odrazovým můstkem postavit se na vlastní nohy.

Zastávám názor, že každá maminka má na něco talent.  Každá z Vás má koníček, zálibu či vášeň, kterou můžete proměnit v podnikatelský záměr.

Každá z Vás má hodnotu, kterou může předat ostatním lidem. Je jedno v čem začnete, jaký obor podnikání si vyberete.

Důležité je, že víte své "PROČ" začít a máte snahu se o cokoliv pokusit. Protože pokud víte proč, už je snadné najít cestu JAK 🙂

Spolupráce na projektu mamaflow.cz

Tento projekt vznikl ve spolupráci dalších maminek, které rozběhly své podnikání právě na mateřské dovolené. Tento projekt je novinkou a má maminkám na mateřské dovolené ukázat, jak mateřskou ne přežít, ale jak si ji především užít.

Jme tři mámy shodou okolností tři Jany a každá máme 2 děti. Jana Cenková, Jana Svobodová a Jana Vojtášková.

Na společném webu, který jsme pro Vás vytvořily, Vám budeme předávat zkušenosti, inspiraci a nápady každá ze své oblasti, kterou se zabýváme.

Web je pro Vás připraven, ladí se už jen detaily a každným dnem bude spuštěn. Brzy se o všech novinkách dočtete i zde. Těšíme se na Vás.

 

Jsem autorkou ebooků

 3 Zásadní důvody, proč se realizovat na mateřské dovolené

E-book Vám ukáže cestu, jak se mateřská dovolená může stát odrazovým můstkem k Vaší seberealizaci. Najdete v něm plno návodů a inspirace. Přečtete si,  co nejvíc trápí maminky na mateřské dovolené a jak tyto obavy řešit.  Díky e-booku si ujasníte jaké jsou Vaše priority v životě, kam směřujete a jaké by měly být Vaše první kroky k seberealizaci.

Chci zjistit, PROČ se začít realizovat právě na mateřské dovolené

Jak najít odvahu a začít podnikat na mateřské dovolené

Ebook "Jak najít odvahu začít na mateřské podnikat" Vám pomůže ujasnit si veškeré témata, které jsou potřeba zvážit před samotným rozhodnutím začít podnikat na mateřské dovolené realizovat. Ebook Vám ukáže, jak překonat počáteční strach a najít odvahu svůj podnikatelský sen uskutečnit a převést v realitu.

Postavte se během mateřské na vlastní nohy a vybudujte si při mateřské vedlejší příjem, kterým podpoříte domácí rozpočet.

ebook jak začít podnikat

Moje záliba - krása, vizáž, móda, trendy

A protože ke zdraví nedmyslitelně patří i krása a vizáž a  mě baví kouzlit s líčidly, vizáží a sebevědomím žen, udělala jsem si v roce 2011 kurz vizážistiky a barvového poradenství.  Přijala jsem nabídku svatebního salónu BONETKA být vizážistkou, stylistkou a koordinátorkou svatebního dne snoubenců.

Přehlídka známé slovenské módní návrhářsky Zuzany Bottkové a svatebního salónu Bonetka

Bylo mi velkou ctí spolupracovat se známou slovenskou módní návrhářkou Zuzanou Bottkovou a svatebním salónem BONETKA a podílet se na módní přehlídce.